Ana Sayfam Yap
Sık Kullanılanlara Ekle
3 Boyutlu Efektlerle Canlanan Duvarlar 2012’nin Yeni Trendi
Resmi büyütmek için tıklayınız Duvar ve yer karolarında büyük ebatların kullanılacağını vurgulayarak, minimalistik grafiklerin ön planda olacağını söyledi. Ayrıca mermer ve doğal taş görünümüne sahip karoların ve 3 boyutlu efektlerin kullanıldığı duvarların trend olacağını belirtti.

Duvar ve yer karolarında büyük ebatların kullanılacağını vurgulayarak, minimalistik grafiklerin ön planda olacağını söyledi. Ayrıca mermer ve doğal taş görünümüne sahip karoların ve 3 boyutlu efektlerin kullanıldığı duvarların trend olacağını belirtti.

2012 yılında evinizin dekorasyonunda ilgi çekici farklılıklar oluşturmak istiyorsanız Kütahya Seramik’in trend önerilerini dikkate alabilirsiniz. Kütahya Seramik Fabrikalar Müdürü Celal Üstündağ, yeni yıldaki trendlerle ilgili şu bilgileri verdi: “Duvar ve yer karolarında oldukça büyük ebatlar kullanılacak, ayrıca minimalistik grafikler ön planda olacak. Mermer ve doğal taş görünümüne sahip karoların ise 2012’de sektörün hakimi olacağını söyleyebiliriz” Yeni yılda parlak yüzeyli karoların fazlalaşacağını belirten Celal Üstündağ, tek renk döşemeler ile sade renkli mekanların yaratılacağını vurguladı. Ayrıca 3 boyutlu efektlerle canlanan duvarların ise trend olacağını söyledi.

Eklenme Tarihi: 27/01/2012
 
  ADRES: E-5 Karayolu Beşköprü Mevkii Adapazarı / SAKARYA
TELEFON: 0 264 2752301
GSM: 0 532 3154730
E-POSTA: bilgi@pirtaskaro.com